תפילת מנחה

 

שכונה בית הכנסת כתובת שעה
יד אליהו ישיבת תורה והוראה הפלמ"ח 10 13:15
יד אליהו באר מים חיים הפלמ"ח 40 קיץ 13:30 חורף 12:30
יד אליהו בית אבות גני גילה ברויאר מרגולין 4 13:30
יד אליהו היכל דוד – זכרון משה מרגולין 16 קיץ 13:30 חורף 13:00
יד אליהו שערי שמים שד' המעפילים 16 13:20
רמת ישראל אור החיים פליטי הספר 6 12:55
נחלת יצחק ישיבת עטרת נחמיה בנימיני 11 פינת ברוריה 19 13:15
מונטיפיורי עולי לוב איסרליש 12 13:15
מונטיפיורי הכללי ע"ש מונטיפיורי מנחם בגין 102 13:30
מונטיפיורי בנין עזריאלי בנין מרובע – ליד חניית אופנועים קיץ 14:00 חורף 13:00
כפר שלם יסוד ציון מחל 51 13:15
ליבנה מקור הברכה והשלום הבושם 9 13:15
ליבנה ישורון הבושם 13 14:00
נווה אליעזר אהל יעקב צרעה 6 13:15
עזרא והארגזים עטרת ישראל תשרי 61 13:15
התקוה נווה צה"ל אלוף 9 13:10
התקוה חפץ חיים ברכיה 5 14:00
התקוה אור מרדכי הונא 9 13:00
התקוה בית לוי (אוצרות חיים) התקוה 73 13:00
התקוה ישמח משה זרח 2 13:15
התקוה רבינו יוסף חיים לחי 79/נטעים 24 13:00
לוינסקי יסוד המעלה יסוד המעלה 13 13:30
לוינסקי אליהו הנביא לוינסקי 44
ח. 13:00, 14:00, ק. 13:30, 14:30
לוינסקי פועלי צדק צ'לנוב 31 13:30
לוינסקי בית יעקב לעולי דמשק ראש פינה 3 13:15
לוינסקי כתר דוד תחנה מרכזית קומה 6 13:00, 14:00
פלורנטין היכל מנחם אברבנאל 37 13:15
פלורנטין אהבת חסד אברבנאל 54 13:15
פלורנטין המזרח המשביר 17 14:00
פלורנטין וג'יהנוף – היכל מהרי"ך זבולון 21 13:15
פלורנטין שלום וצדקה מרכולת 16 14:00
פלורנטין כרם שלמה נחלת בנימין 104 קיץ 13:30 חורף 14:30
פלורנטין מדרש שלמה המעון 27 13:15
קרית שלום גאולת ישראל שד' הוותיקים 7 13:15
תל כביר באר הצבי גרינבויים 37 14:00
תל כביר חסדי וישועת ה' ארמונות מזל גרינבויים 37 13:00
תל כביר היכל אהרון זלמן שזר 42 13:00
שפירא כתר דוד מסילת ישרים 70 13:00
שפירא דרך עץ חיים מסילת ישרים 82 13:15
שפירא נוה ישראל מסילת ישרים 82 א 13:00
שפירא נוה ירושלים סמטת הר ציון 22 13:30
שפירא ישעות ישראל חכמי ישראל 90 קומה א 13:00
יפו זכרון ברוך ניצנה 11 14:00
יפו אוהל אברהם רוסלאן 5 13:15
לב העיר אביר יעקב (זכר לקדושי אנטופול) אוליפנט 17 12:45
לב העיר חסידי בעלזא אחד העם 63 13:15
לב העיר הגדול אלנבי 110 13.20, 13.40, 14.00, 14.20, 14.40, 15.00, 16.00, 16.30, 17.00
לב העיר ישורון – ישיבת חב"ד זמנהוף 37 14:15
לב העיר נחלת יצחק טרומפלדור 28 13:30
לב העיר נתן הנביא טשרנחובסקי 6 14:30
לב העיר באר מים חיים שד' רוטשילד 112 12:30
לב העיר בילו שד' רוטשילד 124 14:00
לב העיר אוהל מועד שד"ל 5 14:00
כרם התימנים זכור לאברהם הכובשים 34 13:15
כרם התימנים ציון מרכז לב קלישר 27 13:15
כרם התימנים רמב"ם רמב"ם 3 14:30
נווה צדק חיי אברהם דגניה 43 קיץ 14:00 חורף 13:00
נווה צדק היכל התלמוד יהודה הלוי 13 13:30
נווה צדק בית שלמה שמרלינג 10 13:30
הצפון הישן הכללי בוגרשוב 63 13:30
הצפון הישן היכל מנחם שירת דבורה בן יהודה 87 מלון דבורה 12:45
הצפון הישן חסידי הרשב"י בן יהודה 155 14:00
הצפון הישן איחוד שיבת ציון-חוג הנוער הדתי בן יהודה 86 14:00
הצפון החדש ביה"ח איכילוב בנין סוראסקי ויצמן 6 קומה 1 אגף ה 12:45, 13:45, 15:00
הצפון החדש עבודת ישראל – קוזניץ' ויצמן 71 13:30
הצפון החדש סדיגורא פנקס 41 13:15
הצפון החדש משכן דניאל, עמידר שאול המלך 39 13:30
הצפון החדש היכל מאיר מאנה 12 13:30
הצפון החדש תפארת ישראל – בנין ההסתדרות ארלוזרוב 93, קומת כניסה 14:00
רמת אביב המרכזי רמת אביב ג' אבא אחימאיר 15 14:00
רמת אביב אוניברסיטת תל אביב-צימבליסטה חיים לבנון 42 13:30
רמת אביב תהילת אביב שרגא פרידמן 1 רמת אביב החדשה 13:00
נווה שרת שבזי ראול ולנברג 41 12:05
רמת החייל אסותא הברזל 20 קומה 1 13:40
נווה שרת רינת יצחק דבורה הנביאה 81 13:00, 13:30
הצפון החדש ישיבת הרב עמיאל – היישוב פומפדיתא 13 13:15
קרית שלום בני בנימין החזיון 3 קומה 1 13:00
כפר שלם שער שלום מח"ל 14 14:00
יפו המאור שד' ירושלים 38 13:30
לב העיר חשמונאים חשמונאים 74 ח. 12:30, ק. 13:30
דילוג לתוכן