תפילה ערבית מאוחרת

תפילה ערבית מאוחרת

 

שכונה בית הכנסת כתובת ערבית
יד אליהו בן פורת גליפולי 2 20:00
יד אליהו הרמב"ם המערכה 38 ח-20:30 ק-20:30
יד אליהו ישיבת תורה והוראה הפלמ"ח 10 20:15, 20:40
יד אליהו באר מים חיים הפלמ"ח 40 19:15, 21:00
יד אליהו היכל דוד-זכרון משה מרגולין 16 21:00
יד אליהו נגבה נגבה 26 21:00
נחלת יצחק ישיבת עטרת נחמיה בנימיני 11 פינת ברוריה 19 20:15
נחלת יצחק הפועל המזרחי נהלל 22 22:00
התקווה ישיבת רשב"י דרך לוד 97 20:00
התקווה רבינו יוסף חיים לח"י 79/ נטעים 24 21:45
כפר שלם שער ציון יוסף צובירי 2 20:45
לבנה מקור הברכה והשלום הבושם 9 20:45
נווה אליעזר אור עובדיה צרעה 3 21:00
עזרא והארגזים עזרה ותושיה שורשים 12 22:00
עזרא והארגזים אליהו הנביא שתולים 65 22:00 לא קבוע
התקווה נווה צה"ל אלוף 19 21:15
התקווה אור המזרח חנוך 41 21:00
התקווה ישיבת רבינו יוסף חיים לח"י 79 21:30
לוינסקי – נווה שאנן פועלי צדק צ'לנוב 31 20:00
לוינסקי – נווה שאנן מאור הגולה שד' הר ציון 117 (פינת קיבוץ גלויות) ח-19:30
פלורנטין מדרש שלמה המעון 27 21:00
קרית שלום הרב בני בנימין החזיון 3 21:00, ימי ד' 21:30
קרית שלום הרמב"ם הקשת 2 20:45
קרית שלום גאולת ישראל שד' הותיקים 7 22:00
תל כביר באר הצבי גרינבוים 41 21:15
תל כביר הנביא יחזקאל דרך בן צבי 104 22:00
תל כביר בית אליהו ודוד פירוב זלמן שזר 33 23:00
תל כביר עזרת אחים זלמן שזר 42 22:00
תל כביר אלי כהן מאיר גרוסמן 14 ח-21:00 ק-21:00
תל כביר אלי בעזרי צונץ 11 – קומה ב' 22:15
תל כביר היכל דוד שקד 44 ימים ב' ו-ד': ח-21:30 ק-22:00
שפירא היכל יצחק ישראל מסלנט 24 20:15
שפירא אור יעקב קיבוץ גלויות 99 22:00
שפירא ישועת ישראל שד' חכמי ישראל 90 – קומה א ימי ה' – 20:15
יפו נס ישראל באר שבע 64 ח-20:45
יפו עולי לוב חיננית 1 22:00
יפו אור ישראל-ישיבת שירת משה טולוז 16 20:15
יפו אהבה ואחווה -חזון נחום מגן אברהם 12 20:15
מרכז ת"א אביר יעקב (לזכר קדושי אנטופול) אוליפנט 17 22:30
מרכז ת"א חסידי בעלזא אחד העם 63 21:30
מרכז ת"א נחלת אבות בורוכוב 24 פינת מלצ'ט 41 22:00
מרכז ת"א בית יעקב ואהל רבקה (חסידי גור) בר אילן 4 20:20
מרכז ת"א המגיד הפועל המזרחי המגיד 4 20:45
מרכז ת"א ישורון ישיבת חב"ד זמנהוף 37 21:30
כרם התימנים הגר"א הירקון 42 19:15
נווה צדק חיי אברהם דגניה 43 21:00
נווה צדק היכל התלמוד יהודה הלוי 13 21:40
הצפון הישן הכללי בוגרשוב 63 21:30
הצפון הישן אבשלום הכללי בוגרשוב 63 קומה ב 20:00
הצפון הישן מרכז המאור בוגרשוב 63 קומה ב 21:25, 20:15
הצפון הישן בית חדש למדרש בן יהודה 93 22:00
הצפון הישן המרכזי לצפון בן יהודה 126 20:45
הצפון הישן הגדול בצפון דיזינגוף 312 20:30
הצפון הישן ארם נהריים ההלכה 1 20:00
הצפון החדש עטרת מרדכי בלוך 24 21:00
הצפון החדש ישיבת מעלה אליהו הנרייטה סולד 6 22:30
הצפון החדש בי"ח איכלוב בנין סוראסקי ויצמן 6 קומה 1 אגף ה 20:05
הצפון החדש עבודת ישראל-קוז'ניץ ויצמן 71 22:15
הצפון החדש סדיגורא פנקס 41 22:05
רמת אביב משמעות ברודצקי 17 19:50
רמת אביב תומכי תמימים – בית מילמן טאגור 32 21:30
שיכון ל' וואהל בורלא 44 20:30
תל ברוך יחד שבטי ישראל מרדכי מאיר 2 20:10
נווה שרת לנוער "המזרח" הדף היומי 8 21:15, 23:00
נווה שרת מערב גולן מרכוס הדף היומי 8 20:20, 21:30
נווה שרת צעירים דרכי איש הדף היומי 9 20:45
הדר יוסף הרמב"ם קהילת ורשא 40 21:00
יד אליהו תל חיים דרך הטייסים 14 22:00
דילוג לתוכן