שיעורי דף יומי

שיעורי דף יומי

 

שכונה בית הכנסת כתובת יום שעה
אפקה אפקה חי"ש 16 א-ה 6:00
יד אליהו משכן שמואל – הפועל המזרחי בת ציון 9 קומה 2 א-ה לפני מנחה
יד אליהו שערי תורה בת ציון 9 קומה 1 א-ה 9:30
יד אליהו בן פורת גליפולי 2 א-ה אחרי ערבית
יד אליהו דרך השלום דרך הטייסים 14 א-ה 19:00
יד אליהו הרמב"ם המערכה 38 א-ה 19:30
יד אליהו באר מים חיים הפלמ"ח 40 א,ג,ד,ה יום שבת 20:30 12:15
יד אליהו היכל דוד – זכרון משה מרגולין 16 א-ה 19:00
יד אליהו נגבה נגבה 26 א-ה 19:45
יד אליהו איילון עמק איילון 14 א-ה אחרי ערבית
בצרון מקור חיים – ג'ורג' אצלן עמישב 25 א-ה אחרי שחרית
נחלת יצחק היכל שלמה – ביה"ס עמק ברכה 48 א-ה 6:45
נחלת יצחק הפועל המזרחי נהלל 22 א-ה אחרי שחרית
נחלת יצחק שובו אחים תוצרת הארץ 7 א- 6:30
מונטיפיורי בנין עזריאלי ביה"כ בנין מרובע לובי א-ה אחרי מנחה גדולה
כפר שלם שבת אחים מנחם מדמון 18 א-ה 14:00
ליבנה מקור הברכה והשלום הבושם 9 א-ה 16:30
נווה אליעזר ברית עולם מעפילי אגוז 78/4 א-ה אחרי מנחה
עזרא והארגזים סיני חללי צה"ל היורה 3 א-ה לפני מנחה
עזרא והארגזים שערי תקווה / רחל אמנו ס"א 30 א-ה אחרי שחרית
עזרא והארגזים יוסף חיים ס"א 5 א-ה אחרי ערבית
עזרא והארגזים עזרה ותושיה שורשים 12 א-ה אחרי ערבית
עזרא והארגזים אליהו הנביא שתולים 42 א-ה שעה לפני מנחה
התקווה בית שלמה אחיעזר 1 א-ה 17:00
התקווה נווה צה"ל אלוף 19 א-ה ח-אחרי מנחה, ק-לפני מנחה
התקווה אור מרדכי הונא 9 א-ה אחרי שחרית
התקווה אור המזרח חנוך 41 א-ה בין מנחה לערבית
התקווה זר יחזקאל אור החיים יונדב 5 א-ה בין מנחה לערבית
התקווה חקק בית יעקב רשפים 11 א-ה ושבת לפני מנחה
לוינסקי-נווה שאנן פועלי צדק צ'לנוב 31 א-ה 14:00
לוינסקי-נווה שאנן עץ חיים שד' הר ציון 13 א-ה 17:00
פלורנטין היכל מנחם אברבנאל 37 א-ה אחרי שחרית
פלורנטין המזרח המשביר 17 א-ה אחרי ערבית
פלורנטין מרמורש הרב פרנקל 80 א-ה 6:30
פלורנטין כרם שלמה נחלת בנימין 104 א-ה 21:00
קרית שלום היכל יעקב וחנה הכינור 2 א-ה אחרי ערבית
קרית שלום שערי אשר קיבוץ גלויות 118 א-ה אחרי ערבית
קרית שלום גאולת ישראל שד' הותיקים 7 א-ה 21:00
תל כביר הנביא יחזקאל דרך בן צבי 104 א-ה 13:30
תל כביר היכל אהרון זלמן שזר 42 א-ה בין מנחה לערבית
תל כביר אלי בעזרי צונץ 11 קומה ב' א-ה 20:15
שפירא דרך עץ חיים מסילת ישרים 82 א-ה 18:00
שפירא אור יעקב קיבוץ גלויות 99 א-ה 21:00
יפו אוהל אברהם שמואל אייזיק חריף 23 א-ה 18:00
יפו אור ישראל-ישיבת שירת משה טולוז 16 א-ה 15:30
יפו המאור האדמור מביטשקוב שד' ירושלים 38 א-ה 8:00
לב העיר אביר יעקב (לזכר קדושי אנטופול) אוליפנט 17 א-ה בין מנחה לערבית
לב העיר חסידי בעלזא אחד העם 63 א-ה 6:00
לב העיר הגדול אלנבי 110 א-ה 12:40, 15:20
לב העיר בית יעקב ואהל רבקה (חסידי גור) בר אילן 4 א-ה אחרי ערבית
לב העיר אהרונסון המגיד 4 א-ה בין מנחה לערבית
לב העיר מרמורק מרמורק 20-22 א-ה אחרי שחרית
לב העיר שטיבל חסידי גור נחמני 58 א-ה בין מנחה לערבית
לב העיר אוהל מועד שד"ל 5 א-ה בין מנחה לערבית
לב העיר בנימין שמש שלמה המלך 45 א-ה אחרי ערבית
כרם התימנים זכור לאברהם הכובשים 34 א-ה אחרי ערבית
נווה צדק שלוש-מרכז רוחני מקדש מלך אמזלג 17 א-ה ק-לפני מנחה ח-אחרי ערבית
נווה צדק אהבת חיים – התום מחנה יוסף 32 א-ה 7:00
נווה צדק צערי המזרח נווה צדק 27 א-ה 7:00
הצפון הישן הכללי בוגרשוב 63 א-ה 11:00
הצפון הישן אבשלום בוגרשוב 63 קומה ב א-ה לפני מנחה
הצפון הישן בית אברהם – וואסלוי בן גוריון 71 א-ו 15:00
הצפון הישן איחוד שיבת ציון בן יהודה 86 א-ו 7:45
הצפון הישן בית חדש למדרש בן יהודה 93 א-ה 12:00
הצפון הישן חסידי הרשב"י בן יהודה 155 א-ה 13:15, 14:00
הצפון הישן המרכזי בצפון בן יהודה 126 א-ה אחרי ערבית
הצפון הישן אוהל ישראל בן יהודה 159/161 א-ה אחרי שחרית
הצפון הישן רמה בן יהודה 159/161 א-ה 18:30
הצפון הישן בית יעקב אוהל רבקה יהושע בן נון 9 א-ה בין מנחה לערבית
הצפון הישן בית יעקב ויוסף פקיעין 12 א א-ה אחרי ערבית
הצפון הישן בית אבות שלום שיר 2 א-ה אחרי שחרית
הצפון החדש אליהו הנביא ב אבן גבירול 117 א-ה בין מנחה לערבית
הצפון החדש עטרת מרדכי בלוך 24 א-ה 7:20
הצפון החדש ישיבת מעלה אליהו הנרייטה סולד 6 א-ה 13:30
הצפון החדש ביה"ח איכילוב בנין סוראסקי ויצמן 6 קומה 1 אגף ה א-ה 14:00
הצפון החדש עבודת ישראל קוז'ניץ ויצמן 71 א-ה אחרי שחרית
הצפון החדש היכל מאיר מאנה 12 א-ה בין מנחה לערבית
הצפון החדש ישיבת הרב עמיאל פומבדיתא 13 א-ה בין מנחה לערבית
הצפון החדש סדיגורא פנקס 41 א-ה 19:00
הצפון החדש גבורת ציון צייטלין 22 א-ה 7:15
הצפון החדש מגורים קליי 7 א-ה בין מנחה לערבית
הצפון החדש משכן דניאל שאול המלך 39 א-ה 13:15
הצפון החדש משכן הכהנים שד' הציונות 20 א-ה בין מנחה לערבית
רמת אביב היכל חיים אופנהיימר 5 א-ה 7:00
רמת אביב המרכזי ע"ש ספרא שרגא פרידמן 1 – רמת אביב החדשה א-ה אחרי ערבית
סי אנד סאן סי אנד סאן הרצל רוזנבלום 8 א-ה אחרי שחרית
שיכון ל' וואהל בורלא 44 א-ה אחרי שחרית
שיכון דן אוהל משה בנימין מטודלה 10 א-ה 18:30
רמת החייל הרמב"ם קם מס' 65 א-ה 9:30
רמת החייל קייקוב דבורה הנביאה 85 א-ה אחרי שחרית
נווה שרת מערב גולן מרכוס הדף היומי 8 א-ה 20:30
נווה שרת עולי לוב הצנחנים 30 א-ה 10:00
הדר יוסף זכרון קדושים בני אפרים 202 א-ה אחרי שחרית
הדר יוסף קצמן הדר יוסף 8 א-ה לפני מנחה
דילוג לתוכן